سافت ری

به بخش فروشندگان خوش آمدید.

در سایت سافت ری، فروشنده به کسی گفته می شود که خودش تولید کننده محصول است یا اینکه مجوز فروش محصولات تولیدکنندگان دیگر را دارد.

فروشنده نباید خودش واسطه باشد بلکه می بایست مستقیما عرضه کننده و فروشنده محصول باشد. یعنی محصول را در اختیار داشته باشد و مسوولیت فروش آن را مستقیما به عهده بگیرد.

 لازم است فروشنده دارای یک سایت پویا که شامل تمامی محصولاتش هست باشد. دامین آن سایت به نام خود فروشنده و یا به نام شرکت وی باشد.

قابل توجه فروشندگان عزیز:

بازاریاب های سایت سافت ری ، توسط لینک بازاریابی، مشتری را به صفحه سفارش محصول هدایت می کنند.
هر گاه یک کاربر، محصول شما را سفارش دهد، بلافاصله در پنل شما (در بخش سفارشات) ثبت می شود. شما می توانید با کلیک بر سفارشات منتظر پرداخت، سفارشات را مشاهده كنيد و با کلیک بر هر سفارش وارد جزییات آن سفارش شوید. با استفاده از آیکن ارسال پیام، می توانید توضیحات تکمیلی خود را برای سفارش دهنده ارسال کنید.

اگر مشتری مبلغ سفارش را به سایت پرداخت کند، سفارش وی به وضعیت پرداخت شده تبدیل می شود و مبلغ سفارش به موجودی شما افزوده می گردد و پورسانت آن از موجودی شما کم می شود. سفارشاتی که وضعیتشان پرداخت شده است می بایست توسط شما به آدرس مشتری ارسال شوند (البته محصولات غیر دانلودی). هر سفارشی را که به آدرس مشتری ارسال کردید لازم است حتما کد مرسوله را در فیلد مربوطه وارد کنید تا سفارش به وضعیت ارسال شده تبدیل شود.
ما سفارشات ارسال شده را از طریق کد مرسوله و با استفاده از سایت http://itemtracking.post.ir پیگیری می کنیم. هر سفارش به دست مشتری برسد، به وضعیت تحویل شده تبدیل می شود.
شما می توانید از طریق بخش برداشتها، موجودی خود را برداشت کنید.

شرح بیشتر:
سایت سافت ری مشتری را به فروشنده معرفی می کند و مبلغ سفارش را از مشتری اخذ می کند و به موجودی فروشنده می افزاید و آدرس پستی مشتری را در اختیار فروشنده قرار می دهد. مسوولیت ارسال و تحویل کالا به مشتری به عهده خود فروشنده می باشد.

ارسال سفارشات به عهده خود فروشنده می باشد. فروشنده باید سفارشات را از طریق پست ارسال کرده و کد مرسوله را برای آن سفارش در فیلد مربوطه ثبت کند. زیرا فقط در این صورت ما می توانیم سفارش را پیگیری کرده و مبلغ سفارش را برای فروشنده قابل برداشت کنیم.

اگر محصولات شما به صورت فایل است (دانلودی است) می توانید در بخش فروشندگان ثبت نام کرده و آن محصولات را ثبت کنید. تا سایت سافت ری به صورت آنلاین آنها را بفروشد.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در سافت ری قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. بنابراین لازم است در فایلهای شما مشخصات شما ثبت شده باشد.
هر فردی می تواند فروشنده خوبی باشد و درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید شما مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید و اکنون قصد دارید آن را بفروشید. یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید و قصد فروش آن را دارید یا یک برنامه جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید. همه اینها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند و نام خودتان را به عنوان طراح در آنها می نویسید و برای فروش در سافت ری  آپلود می کنید. پس خود شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید.

مشخصات مشتری چگونه در اختیار فروشنده قرار می گیرد؟
مشتری وارد سایت سافت ری شده، سایر مشخصات و امکانات محصول را دقیق مطالعه و بررسی می کند، و در صورت تمایل به خرید آن محصول، ثبت سفارش می کند. اگر مشتری مبلغ سفارش را پرداخت کند، بلافاصله مشخصات سفارش دهنده از جمله آدرس پستی، در پنل فروشنده نیز ثبت می شود.

فروشنده باید هر روز به پنل خود وارد شود و با کلیک بر دکمه سفارشات پرداخت شده، کالاهای مربوطه را به آدرس پستی مشتری ها ارسال کرده و کد مرسوله را ثبت کند.

مهم: خطا و سهل انگاری از طرف فروشنده در ارسال کالا، هرگز مورد قبول نیست زیرا کوچکترین خطا و سهل انگاری از دید بازاریابها مخفی نخواهد بود و موجب دلسرد شدن آنها خواهد شد بنابراین مدیریت پیاپی پیگیر سفارشات و نحوه عکس العمل فروشنده نسبت به سفارشات می باشد.


مقررات کلی بخش فروشندگان:

فروشنده گرامی، لطفا قبل از ثبت نام، ابتدا مقررات زیر را به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید.

    

  پورسانت محصول: در زمان ثبت محصول، در فیلد پورسانت محصول، درصدی از قیمت محصول را که بابت هر فروش می توانید به سایت سافت ری بپردازید مشخص کنید. مسلما هر چه درصد بالاتری تعیین شود در تبلیغ و جذب مشتری برای محصول مؤثرتر خواهد بود. تعیین میزان پورسانت برعهده خود فروشنده می باشد. و نرخ آن درصدی از قیمت محصول است که فروشنده در زمان ثبت محصول تعیین می کند و مدیر سافت ری پس از بررسی تایید می کند.
تعهدنامه
تعهد نامه:
در صورتی که هنوز ثبت نام نکرده اید، متن زیر را علامت زده، سپس ورود به بخش ثبت نام را کلیک نمایید.
کلمات کلیدی: فروشندگان,فروشنده,همکاري در فروش,بازارياب,بازاريابي,مشتري,فروش محصول,پورسانت,فروش,محصول,سفارش,سفارشات